39'
BRMichał Dędzik
  9 5

Cooler Club

Na koniec zmagań 5 kolejki Sportowej Ligi Firm, doszło do starcia w 1 lidze, pomiędzy zespołami Prestige oraz Cooler Club. Faworytem spotkania była drużyna Prestige, która to do tej pory zaliczyła jeden słaby mecz, a tak bardzo dobrze gra oraz punktuje, to sprawia, że zdaje się być jednym z kandydatów do awansu. Ich rywalem jest ekipa Cooler Club, nie mogąca do tej pory przełamać passy porażek. Tym razem jednak miało być inaczej i faktycznie zaczęło się obiecująco, ponieważ to oni w 6 minucie wyszli na niespodziewane prowadzenie. Prestige jednak udowodniło, że był to wypadek przy pracy i momentalnie odrobili straty i wyszli na prowadzenie 3-1. Takim właśnie rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Druga to już absolutna dominacja faworyzowanego zespołu, który to dołożył, aż 6 trafień. Cooler Club było stać jeszcze tylko na strzelenie jednej bramki w samej końcówce spotkania. Spotkanie zakończyło się rezultatem 9-2, lecz wynik nie odzwierciedla losów spotkania. Niżej notowany zespół długo dzielnie walczył, jednak brak etatowego bramkarza oraz zmienników wpłynął na ich poczynania. Natomiast Prestige pokazali się po raz kolejny ze świetnej strony, w tym momencie depczą po piętach liderowi z Zabrza, plasując się na drugiej pozycji, co tylko gwarantuje nam olbrzymie emocję w nadchodzących spotkaniach.